Realizácia zasklenia terasy Vitráž Dekoračné sklo Prekrytie bazénu - Relaxačný program

Kúpacie kade

Vytlačiť

Firma PROMONT ako obchodný zástupca českej firmy Balkon System s r.o. na Slovensko dováža a inštaluje ideálny prostriedok na oddych a relax po náročnom dni, využiteľný po celý rok - drevené kúpacie kade.

Drevené kúpacie kade pochádzajú zo Švédska. V krajinách Škandinávie sú rozšírené a populárne pre svoju nesporne vysokú úžitkovú hodnotu, nízke obstarávacie a prevádzkové náklady a využiteľnosť po celý rok.

Výrobok pozostáva z drevených, plastových, hliníkových a nerezových častí.

Drevené časti kúpacej kade sú vyrobené z borovicových dosiek 120x50x1100 mm, sušených na 10% vlhkost, čo znamená, že sa pracuje so sušeným materiálom, ktorý sa pri kontakte s vodou roztiahne a utesní všetky škáry. Tieto drevené časti nie sú proti poveternostným vplyvom chránené náterom. Doporučujeme vonkajšiu časť natrieť prostriedkom proti hnilobe s UV filtrom, alebo lazúrou podľa Vášho výberu.

Podkladové hranoly sú z plastu pre zaistenie dlhej životnosti. Piecka, sťahovacie obruče a spojovací materiál sú vyrobené z kvalitnej nerezovej ocele a hliníkového plechu. Použitím borovicového dreva sa dosahuje vyššia životnosť kade, vzhľadom na vysoký obsah živíc v borovicovom dreve. Ohrev vody je zaistený pieckou, ktorá je umiestnená vo vode. Topí sa suchým palivovým drevom. Doba ohrevu vody na kúpanie závisí od počiatočnej teploty vody, jej objemu a kvality topného dreva. Zo skúsenosti sa dá povedať, že pri počiatočnej teplote vody 16°C sa čas pre dosiahnutie požadovanej teploty pohybuje okolo 2,5 hodiny. V zimnom období, kedy je na vode aj niekoľko centimetrová vrstva ľadu, je treba počítať s dvojnásobným časom.

Životnosť sa počíta na roky. Záleží ako sa o drevo staráte, ako ho chránite, či používate chlórovanú vodu...

Viac informácií vrátane fotiek a videí o kúpacích kadiach nájdete na stránke www.drevenesudy.cz. V prípade, že Vás tento produkt zaujal kontaktujte nás na tel. číslach 0918 623 064, alebo 0918 350 070 a naši zamestnanci Vám radi poradia a pomôžu pri výbere.

 

 

Saturday the 4th. PROMONT 2015. Joomla 3 Templates Joomlaskins.